;

Beres Kosi Automatik

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Bërësja e kosit Sonifer, modeli: SF-4007 ju lejon të përgatisni kos në një mënyrë tepër të thjeshtë. Pasi të vendosen përbërësit, pjesa tjetër e procesit vazhdon automatikisht pa ndërhyrjen e përdoruesit. Kosi krijohet menjëherë në 4 vazo qelqi me një kapacitet prej 150ml secili, gjë që lehtëson ruajtjen e përshtatshme të produktit të përfunduar më vonë në frigorifer. Kapaciteti mbajtes rreth 1L. Për prodhimin optimal të kosit pajisja nxehet dhe ruan temperaturën prej 42 gradë. Fuqia: 20W. Dimensionet: 19.3 x 19.3 x 18.5cm. Mund të bëj oriz dhe kos.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Bërësja e kosit Sonifer, modeli: SF-4007 ju lejon të përgatisni kos në një mënyrë tepër të thjeshtë. Pasi të vendosen përbërësit, pjesa tjetër e procesit vazhdon automatikisht pa ndërhyrjen e përdoruesit. Kosi krijohet menjëherë në 4 vazo qelqi me një kapacitet prej 150ml secili, gjë që lehtëson ruajtjen e përshtatshme të produktit të përfunduar më vonë në frigorifer. Kapaciteti mbajtes rreth 1L. Për prodhimin optimal të kosit pajisja nxehet dhe ruan temperaturën prej 42 gradë. Fuqia: 20W. Dimensionet: 19.3 x 19.3 x 18.5cm. Mund të bëj oriz dhe kos.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.