;

Beres Kokoshkash

(0 Vleresime)

3,990 Lekë 4,990 Lekë (-20%)

Shitesi: Depo.al Gjendja: Ne Stok

  • Beres Kokoshkash Lexical, modeli: LP3502, me dizajn teper te bukur. Falë metodës speciale me ajër të nxehtë, ai e bën kokoshka brenda 2 - 4 minutash dhe pa yndyre. E vogël dhe kompakte, është e përsosur për festa në shtëpi. Vjen me nje tas me kapacitet 4.5L i cili mund te shkeputet. Fuqia: 1200 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Kokoshkash Lexical, modeli: LP3502, me dizajn teper te bukur. Falë metodës speciale me ajër të nxehtë, ai e bën kokoshka brenda 2 - 4 minutash dhe pa yndyre. E vogël dhe kompakte, është e përsosur për festa në shtëpi. Vjen me nje tas me kapacitet 4.5L i cili mund te shkeputet. Fuqia: 1200 W.

Depo.al

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.