;

Beres Waffles Sonifer

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Beres Waffle Sonifer, Modeli: SF-6065. Ideale per te pergatitur waffles me 2 forma te vecanta dhe te shijshme ne komoditetin e shtepise suaj ne cdo kohe. Me pllake me siperfaqe e cila nuk ngjit dhe as nuk djeg fale izolimit termik. Ngrohja e dyfishtë per pjekje uniforme. Me indikator drite qe tregon per gatimin. Kontroll temperature. Lehte per tu perdorur dhe per t'u pastruar. Fuqia: 750W. Permasa: 23 x 18 x 8 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Waffle Sonifer, Modeli: SF-6065. Ideale per te pergatitur waffles me 2 forma te vecanta dhe te shijshme ne komoditetin e shtepise suaj ne cdo kohe. Me pllake me siperfaqe e cila nuk ngjit dhe as nuk djeg fale izolimit termik. Ngrohja e dyfishtë per pjekje uniforme. Me indikator drite qe tregon per gatimin. Kontroll temperature. Lehte per tu perdorur dhe per t'u pastruar. Fuqia: 750W. Permasa: 23 x 18 x 8 cm.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.