;

Blender dore Sokany

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Blender dore Sokany, Modeli: WK-1704S-2. Ideal per pergatitjen e lengjeve, salcave dhe pergatitjen e superave te ndryshme. Thika prerese stainless steel per te patur rezultatin e deshiruar, me 2 nivele shpejtesie, Lahet dhe pastrohet shume lehte. Fuqia: 300 W. Praktik ne perdorim.
Sasia
Raporto

Kodi: #76281

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender dore Sokany, Modeli: WK-1704S-2. Ideal per pergatitjen e lengjeve, salcave dhe pergatitjen e superave te ndryshme. Thika prerese stainless steel per te patur rezultatin e deshiruar, me 2 nivele shpejtesie, Lahet dhe pastrohet shume lehte. Fuqia: 300 W. Praktik ne perdorim.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.