;

Arke Kursimi Per Femije

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: Depo.al Gjendja: Ne Stok

  • Nje loder per femije shume e vecante ne forme kukulle qe mund te perdoret si arke kursimi por edhe per ngjyrosje. Ju mund t'a lyeni sipas deshires me bojerat e ujit, te cilat jane te perfshira bashke me penelin ne paketim. Dhurata me e bukur per femijet tuaj. Gjatesia: 25cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #76027

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Nje loder per femije shume e vecante ne forme kukulle qe mund te perdoret si arke kursimi por edhe per ngjyrosje. Ju mund t'a lyeni sipas deshires me bojerat e ujit, te cilat jane te perfshira bashke me penelin ne paketim. Dhurata me e bukur per femijet tuaj. Gjatesia: 25cm.

Depo.al

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.