;

Veshje per Halloween

(0 Vleresime)

1,900 Lekë

Shitesi: Everything Store Gjendja: Ne Stok

  • Veshje per Halloween; Seti per femra per te patur maskimin perfekt per Halloween; Veshje shtrige qe permban: fustan, rrip me shtrengim qe shkelqen dhe kapele te gjate me rrip me shkelqim qe mund te shtrengohet; Material poliester me pjese tyli ne krahe.
Sasia
Raporto

Kodi: #75999

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Halloween

Kontakt

Shperndaje

Veshje per Halloween; Seti per femra per te patur maskimin perfekt per Halloween; Veshje shtrige qe permban: fustan, rrip me shtrengim qe shkelqen dhe kapele te gjate me rrip me shkelqim qe mund te shtrengohet; Material poliester me pjese tyli ne krahe.

Everything Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.