;

Ambazhur per femije

(0 Vleresime)

1,790 Lekë 1,990 Lekë (-10%)

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Ambazhur kaq i bukur per te ndricuar dhomat e vogelusheve tuaj, ne formen e lezetshme te Hello Kitty , material plastike ABS qe ndricon embel. Nuk i demton aspak syte e tyre.Dimensione 27*22*16 cm. Ne kombinimet e ngjyrave: kuqe me te bardhe.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ambazhur kaq i bukur per te ndricuar dhomat e vogelusheve tuaj, ne formen e lezetshme te Hello Kitty , material plastike ABS qe ndricon embel. Nuk i demton aspak syte e tyre.Dimensione 27*22*16 cm. Ne kombinimet e ngjyrave: kuqe me te bardhe.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.