;

Ambazhur Me Yje

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Nje ambazhur kaq i bukur dhe i vecante per dekorin e ambienteve tuaja e sidomos dhomave te femijeve. Krijon efekte kaq te bukura ne erresire me ngjyra dhe yje te cilat pasqyrohen ne mur. Rrotullohet 360 ° me qellim qe te krijoje nje pamje sa me reale. Me butona komandimi për ngjyrën dhe ndriçimin. Punon me energji elektrike ose me 4 bateri të vogla. Vjen në paketim me fishën përkatëse dhe manualin e përdorimit.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Nje ambazhur kaq i bukur dhe i vecante per dekorin e ambienteve tuaja e sidomos dhomave te femijeve. Krijon efekte kaq te bukura ne erresire me ngjyra dhe yje te cilat pasqyrohen ne mur. Rrotullohet 360 ° me qellim qe te krijoje nje pamje sa me reale. Me butona komandimi për ngjyrën dhe ndriçimin. Punon me energji elektrike ose me 4 bateri të vogla. Vjen në paketim me fishën përkatëse dhe manualin e përdorimit.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.