;

Aparat Gatimi Multifunksional

(0 Vleresime)

7,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Tenxhere dhe grill gatimi elektrike 2 ne 1. Aparati i gatimit me i vecante qe keni pare derime tani, me nje dizajn unik per t'a perdorur ne shtepi, piknik, festa apo kudo qe deshironi. Me 2 ndarje per te gatuar njekohesisht 2 gatime te ndryshme, nje tenxhere me kapak qelqi si dhe nje zgare per pjekur cdo produkt qe deshironi pa u shqetesuar asapak per yndyren sepse posht saj ajo ka nje tabaka per te mbledhur yndyren qe pikon nga ushqimi qe po gatuhet. Zgara si dhe tenxherja kane veshje jo ngjitëse. Me nivele te ndryshme nxehtesie qe ju lejojne te zgjidhni temperaturen e nevojshme per te gatuar ushqimet qe deshironi, shpejt dhe ne menyre te persosur. E pajisur me 2 celsa: 1 per te kontrolluar temperaturen e gatimit te tenxheres dhe 1 per temperaturen e zgares. Shume e thjeshte per t'u pastruar. Fuqia: 2200W. Kapaciteti: 4L. Dimensionet: 50 x 23.3 x 10cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tenxhere dhe grill gatimi elektrike 2 ne 1. Aparati i gatimit me i vecante qe keni pare derime tani, me nje dizajn unik per t'a perdorur ne shtepi, piknik, festa apo kudo qe deshironi. Me 2 ndarje per te gatuar njekohesisht 2 gatime te ndryshme, nje tenxhere me kapak qelqi si dhe nje zgare per pjekur cdo produkt qe deshironi pa u shqetesuar asapak per yndyren sepse posht saj ajo ka nje tabaka per te mbledhur yndyren qe pikon nga ushqimi qe po gatuhet. Zgara si dhe tenxherja kane veshje jo ngjitëse. Me nivele te ndryshme nxehtesie qe ju lejojne te zgjidhni temperaturen e nevojshme per te gatuar ushqimet qe deshironi, shpejt dhe ne menyre te persosur. E pajisur me 2 celsa: 1 per te kontrolluar temperaturen e gatimit te tenxheres dhe 1 per temperaturen e zgares. Shume e thjeshte per t'u pastruar. Fuqia: 2200W. Kapaciteti: 4L. Dimensionet: 50 x 23.3 x 10cm.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.