;

Adapter Universal

(0 Vleresime)

350 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Adapter Universal përshtatet në mbi 150 vende, përfshirë Europen, Ameriken, Azine dhe më shumë. E përshtatshme për t'u mbajtur dhe i lehtë për t’u përdorur, i përsosur për udhëtimet tuaja ndërkombëtare dhe përdorimin te përditshëm. Tension: 110V-240V, vlerësimi i fuqisë 6A max. Dizajni unik i ndashëm 4 në 1 e ndani atë në 4 konvertues të ndryshëm të pavarur.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Adapter Universal përshtatet në mbi 150 vende, përfshirë Europen, Ameriken, Azine dhe më shumë. E përshtatshme për t'u mbajtur dhe i lehtë për t’u përdorur, i përsosur për udhëtimet tuaja ndërkombëtare dhe përdorimin te përditshëm. Tension: 110V-240V, vlerësimi i fuqisë 6A max. Dizajni unik i ndashëm 4 në 1 e ndani atë në 4 konvertues të ndryshëm të pavarur.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.