;

Ambazhur Me Yje

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Nje ambazhur kaq i bukur dhe i vecante per dekorin e ambienteve tuaja e sidomos dhomave te femijeve. Krijon efekte kaq te bukura ne erresire me ngjyra dhe yje te cilat pasqyrohen ne mur. Me 6 efekte te ndryshme perkatesisht si ne foto. Rrotullohet 360 ° me qellim qe te krijoje nje pamje sa me reale.Bateri me kapacitet: 1200mAh. Mund te karikohet per 4 - 6 ore dhe te perdoret per gati 10 ore. Fuqia: 1W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Nje ambazhur kaq i bukur dhe i vecante per dekorin e ambienteve tuaja e sidomos dhomave te femijeve. Krijon efekte kaq te bukura ne erresire me ngjyra dhe yje te cilat pasqyrohen ne mur. Me 6 efekte te ndryshme perkatesisht si ne foto. Rrotullohet 360 ° me qellim qe te krijoje nje pamje sa me reale.Bateri me kapacitet: 1200mAh. Mund te karikohet per 4 - 6 ore dhe te perdoret per gati 10 ore. Fuqia: 1W.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.