;

Acai Berry Kapsula Dietike

(0 Vleresime)

1,990 Lekë 4,000 Lekë (-50%)

Shitesi: Bio Natural Products Gjendja: Ne Stok

  • Acai Berry Kapsula Dietike Çfare eshte ABC Acai Berry ? : ABC Acai Berry xhel i butë është formula më e fortë e furtit Acai Berry, e cila na ndihmon të humbasim peshë dhe të zbukurojmë trupin tonë, lëkurën, flokët,etj. Acai Berry njihet për aftesin e tij në rritjen e energjisë trupore dhe rregullimin e sistemit të tretjes. Ajo ndihmon gjithashtu për të bërë një gjumë të shëndetshëm dhe të qetë. Studimet kanë treguar se Acai Berry është një anti-oksidant dhe ndihmon në parandalimin e kancerit. Përfitimet shëndetësore të vërteta vijnë nga kombinimi perfekt i kokrave të frutit Acai Berry me bimët tradicionale kineze! Humbisni deri në 3 kilogram në javë! Efektet me te rendesishme te Acai Beery • Djeg yndyrnat (dhjamin), rrit normën metabolike • Humbet peshë dhe skalit trupin tuaj • Rrit sistemin imunitar • Rregullon lëvizshmerin e zorrëve të stomakut • Jep ndjesinë e ngopjes Treguesit e njohur ndërkombëtar të sigurisë ushqimore. - I përshtatshëm për vegjetarianët - GMP (Good Manufacturing Practice Factory), e çertifikuar
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Acai Berry Kapsula Dietike Çfare eshte ABC Acai Berry ? : ABC Acai Berry xhel i butë është formula më e fortë e furtit Acai Berry, e cila na ndihmon të humbasim peshë dhe të zbukurojmë trupin tonë, lëkurën, flokët,etj. Acai Berry njihet për aftesin e tij në rritjen e energjisë trupore dhe rregullimin e sistemit të tretjes. Ajo ndihmon gjithashtu për të bërë një gjumë të shëndetshëm dhe të qetë. Studimet kanë treguar se Acai Berry është një anti-oksidant dhe ndihmon në parandalimin e kancerit. Përfitimet shëndetësore të vërteta vijnë nga kombinimi perfekt i kokrave të frutit Acai Berry me bimët tradicionale kineze! Humbisni deri në 3 kilogram në javë! Efektet me te rendesishme te Acai Beery • Djeg yndyrnat (dhjamin), rrit normën metabolike • Humbet peshë dhe skalit trupin tuaj • Rrit sistemin imunitar • Rregullon lëvizshmerin e zorrëve të stomakut • Jep ndjesinë e ngopjes Treguesit e njohur ndërkombëtar të sigurisë ushqimore. - I përshtatshëm për vegjetarianët - GMP (Good Manufacturing Practice Factory), e çertifikuar

Bio Natural Products

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.