;

BLENDER DORE SEVERIN. 3732. ME DOREZE E BARDHE ANTRAZIT 300W 16.000RPM

(0 Vleresime)

5,199 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • BLENDER DORE SEVERIN. 3732. ME DOREZE E BARDHE ANTRAZIT 300W 16.000RPM
Sasia

Kontakt

Shperndaje

BLENDER DORE SEVERIN. 3732. ME DOREZE E BARDHE ANTRAZIT 300W 16.000RPM

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.