;

BLENDER DORE ISKRA HB-02 200W 2 NIVELE

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • BLENDER DORE ISKRA HB-02 200W 2 NIVELE
Sasia

Kontakt

Shperndaje

BLENDER DORE ISKRA HB-02 200W 2 NIVELE

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.