;

AROMATIK AREXONS ZEN ESSENCE ORCHID-1797

(0 Vleresime)

610 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • AROMATIK AREXONS ZEN ESSENCE ORCHID-1797 Zen Essence është një aromatik makine i disponueshëm në gjashtë aroma të ndryshme me vajra esencialë. Aromatiku mbahet në një shishe qelqi elegante me tapë prej druri. Dizenjuar për t'u varur tek pasqyra e mesit, produkti duhet të përmbyset për disa sekonda para përdorimit të parë. Në këtë mënyrë tapa njomet me lëng i cili më pas përhap aromën në të gjithë makinën, duke dhënë një ndjesi të paqes shpirtërore.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

AROMATIK AREXONS ZEN ESSENCE ORCHID-1797 Zen Essence është një aromatik makine i disponueshëm në gjashtë aroma të ndryshme me vajra esencialë. Aromatiku mbahet në një shishe qelqi elegante me tapë prej druri. Dizenjuar për t'u varur tek pasqyra e mesit, produkti duhet të përmbyset për disa sekonda para përdorimit të parë. Në këtë mënyrë tapa njomet me lëng i cili më pas përhap aromën në të gjithë makinën, duke dhënë një ndjesi të paqes shpirtërore.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.