;

AROMATIK AREXONS ODOR CANCEL 75ML ANTITOBACCO-1929

(0 Vleresime)

500 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • AROMATIK AREXONS ODOR CANCEL 75ML ANTITOBACCO-1929 Odor Cancel është një aromatik i krijuar për të eliminuar aromat e pakëndshme në makina dhe në hapësira të vogla e të mbyllura. Ka një aplikim të dyfishtë, ose mund të sprucohet në ajër për të eliminuar aromat, duke lënë një aromë të freskët, ose duke e sprucuar direkt në copë që të depërtojë dhe largojë aromat e pakëndshme. Kundër aromës së duhanit.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

AROMATIK AREXONS ODOR CANCEL 75ML ANTITOBACCO-1929 Odor Cancel është një aromatik i krijuar për të eliminuar aromat e pakëndshme në makina dhe në hapësira të vogla e të mbyllura. Ka një aplikim të dyfishtë, ose mund të sprucohet në ajër për të eliminuar aromat, duke lënë një aromë të freskët, ose duke e sprucuar direkt në copë që të depërtojë dhe largojë aromat e pakëndshme. Kundër aromës së duhanit.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.