;

AROMATIK AREXONS FRESCA FOGLIA POUR FEMME-1636

(0 Vleresime)

150 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • AROMATIK AREXONS FRESCA FOGLIA POUR FEMME-1636 Aromatiku klasik, i dizejnuar në formë gjetheje prej kartoni, ku doza e aromës së tij është e rregullueshme përmes ekspozimit të sipërfaqes së kartonit. Ky aromatik është për të gjithë ata që duan një udhëtim të zhytur në aromat më të kërkuara ndonjëherë. Ky aromatik është me aromë femërore.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

AROMATIK AREXONS FRESCA FOGLIA POUR FEMME-1636 Aromatiku klasik, i dizejnuar në formë gjetheje prej kartoni, ku doza e aromës së tij është e rregullueshme përmes ekspozimit të sipërfaqes së kartonit. Ky aromatik është për të gjithë ata që duan një udhëtim të zhytur në aromat më të kërkuara ndonjëherë. Ky aromatik është me aromë femërore.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.