;

AROMATIK AREXONS DEO MINIMAL BALSAMIC-1764

(0 Vleresime)

500 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • AROMATIK AREXONS DEO MINIMAL BALSAMIC-1764 Dy aromatizues ajri që duhen përdorur së bashku për të përhapur një aromë të këndshme dhe të vazhdueshme në mënyrë të barabartë në makinën tuaj. Duhet të vendosen larg nga njëri-tjetri për një shpërndarje sa më të mirë të aromës. Vendosen tek grilat e ajrit të kondicionuar. Me aromë balsami.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

AROMATIK AREXONS DEO MINIMAL BALSAMIC-1764 Dy aromatizues ajri që duhen përdorur së bashku për të përhapur një aromë të këndshme dhe të vazhdueshme në mënyrë të barabartë në makinën tuaj. Duhet të vendosen larg nga njëri-tjetri për një shpërndarje sa më të mirë të aromës. Vendosen tek grilat e ajrit të kondicionuar. Me aromë balsami.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.