;

AROMATIK AREXONS BOCCETTINO STRAWBERRY-1573

(0 Vleresime)

550 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • AROMATIK AREXONS BOCCETTINO STRAWBERRY-1573 Aromatizues ajri i lëngshëm që varet në pasqyrën e mesit. Kapaku i drurit, kur laget me lëng, përhap një aromë të freskët dhe të këndshme me intensitet të ndryshëm. Krijon një atmosferë të këndshme brenda makinës. Fresca Foglia Boccettino është në dispozicion në shtatë aroma të ndryshme: vanilje, luleshtrydhe e egër, aromë femërore, aromë mashkullore,vetiver, aqua dhe pishë. Ky aromatik ka aromë luleshtrydheje.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

AROMATIK AREXONS BOCCETTINO STRAWBERRY-1573 Aromatizues ajri i lëngshëm që varet në pasqyrën e mesit. Kapaku i drurit, kur laget me lëng, përhap një aromë të freskët dhe të këndshme me intensitet të ndryshëm. Krijon një atmosferë të këndshme brenda makinës. Fresca Foglia Boccettino është në dispozicion në shtatë aroma të ndryshme: vanilje, luleshtrydhe e egër, aromë femërore, aromë mashkullore,vetiver, aqua dhe pishë. Ky aromatik ka aromë luleshtrydheje.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.