;

AROMATIK AREXONS BOCCETTINO COOL WATER-1663

(0 Vleresime)

550 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • AROMATIK AREXONS BOCCETTINO COOL WATER-1663 Aromatizues ajri i lëngshëm që varet në pasqyrën e mesit. Kapaku i drurit, kur laget më lëng, përhap një aromë të freskët dhe të këndshme me intensitet të ndryshëm. Krijon një atmosferë të këndshme brenda makinës. Fresca Foglia Boccettino është në dispozicion në shtatë aroma të ndryshme: vanilje, luleshtrydhe e egër, aromë femërore, aromë mashkullore,vetiver, aqua dhe pishë. Ky aromatik është me aromë "cool water".
Sasia

Kontakt

Shperndaje

AROMATIK AREXONS BOCCETTINO COOL WATER-1663 Aromatizues ajri i lëngshëm që varet në pasqyrën e mesit. Kapaku i drurit, kur laget më lëng, përhap një aromë të freskët dhe të këndshme me intensitet të ndryshëm. Krijon një atmosferë të këndshme brenda makinës. Fresca Foglia Boccettino është në dispozicion në shtatë aroma të ndryshme: vanilje, luleshtrydhe e egër, aromë femërore, aromë mashkullore,vetiver, aqua dhe pishë. Ky aromatik është me aromë "cool water".

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.