;

AROMATIK AREXONS AIRTECH CAR APARAT OCEAN 7ML-1421

(0 Vleresime)

600 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • AROMATIK AREXONS AIRTECH CAR APARAT OCEAN 7ML-1421 Airtech Car është një aromatik i lëngshëm për makina që vendoset tek grilat e ajrit të kondicionuar. Është krijuar që të mos ndikojë në kontrollin dhe lëvizjen e këtyre grilave dhe është i përshtatshëm për çdo lloj grilash. Kapsja e fiksimit është e përshtatshme si në grila vertikale ashtu edhe në grila horizontale. Vjen në katër aroma për të përmbushur shijet e çdo njërit: Qitro, Oqean, Vanilje dhe Lule Orientale. Mund të rimbushet me aroma të ndryshme (AirTech Car Rimbushje). Ky aromatik është me aromë oqeani.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

AROMATIK AREXONS AIRTECH CAR APARAT OCEAN 7ML-1421 Airtech Car është një aromatik i lëngshëm për makina që vendoset tek grilat e ajrit të kondicionuar. Është krijuar që të mos ndikojë në kontrollin dhe lëvizjen e këtyre grilave dhe është i përshtatshëm për çdo lloj grilash. Kapsja e fiksimit është e përshtatshme si në grila vertikale ashtu edhe në grila horizontale. Vjen në katër aroma për të përmbushur shijet e çdo njërit: Qitro, Oqean, Vanilje dhe Lule Orientale. Mund të rimbushet me aroma të ndryshme (AirTech Car Rimbushje). Ky aromatik është me aromë oqeani.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.