;

AROMATIK AREXONS AIRTECH CAR APARAT LIME 7ML-1420

(0 Vleresime)

600 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • AROMATIK AREXONS AIRTECH CAR APARAT LIME 7ML-1420 Airtech Car është një aromatik i lëngshëm për makina që vendoset tek grilat e ajrit të kondicionuar. Është krijuar që të mos ndikojë në kontrollin dhe lëvizjen e këtyre grilave dhe është i përshtatshëm për çdo lloj grilash. Kapsja e fiksimit është e përshtatshme si në grila vertikale ashtu edhe në grila horizontale. Vjen në katër aroma për të përmbushur shijet e çdo njërit: Qitro, Oqean, Vanilje dhe Lule Orientale. Mund të rimbushet me aroma të ndryshme (AirTech Car Rimbushje). Ky aromatik është me aromë qitroje.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

AROMATIK AREXONS AIRTECH CAR APARAT LIME 7ML-1420 Airtech Car është një aromatik i lëngshëm për makina që vendoset tek grilat e ajrit të kondicionuar. Është krijuar që të mos ndikojë në kontrollin dhe lëvizjen e këtyre grilave dhe është i përshtatshëm për çdo lloj grilash. Kapsja e fiksimit është e përshtatshme si në grila vertikale ashtu edhe në grila horizontale. Vjen në katër aroma për të përmbushur shijet e çdo njërit: Qitro, Oqean, Vanilje dhe Lule Orientale. Mund të rimbushet me aroma të ndryshme (AirTech Car Rimbushje). Ky aromatik është me aromë qitroje.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.