;

BIDON ME SPRUCATOR K2 1.5L - M412

(0 Vleresime)

1,230 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • BIDON ME SPRUCATOR K2 1.5L - M412 Sprucator presioni profesional për përdorim në lavazhet e makinave. Rezistent ndaj lëngjeve alkaline, tretësve, etj. Është i pajisur me një kontrollues presioni dhe me një shkallëzim në depoziten e bidonit.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

BIDON ME SPRUCATOR K2 1.5L - M412 Sprucator presioni profesional për përdorim në lavazhet e makinave. Rezistent ndaj lëngjeve alkaline, tretësve, etj. Është i pajisur me një kontrollues presioni dhe me një shkallëzim në depoziten e bidonit.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.