;

ANTIFRIZ MOTOX -36°C 1L

(0 Vleresime)

460 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • ANTIFRIZA MOTOX -36°C është një antifriz efektive për sistemin e ftohjes së motorrit, me viskozitet të ulët, e krijuar për përdorim në motorrët me djegie të brendshme, dhe si ftohës në shkëmbyesit e nxehtësisë për temperatura të ajrit deri në -36°C. Udhëzime përdorimi Antifriza është gati për përdorim. Hidhet direkt në sistemin e ftohjes së makinës. Përbërësit: etilen glikol, glikol, frenues korrozioni.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

ANTIFRIZA MOTOX -36°C është një antifriz efektive për sistemin e ftohjes së motorrit, me viskozitet të ulët, e krijuar për përdorim në motorrët me djegie të brendshme, dhe si ftohës në shkëmbyesit e nxehtësisë për temperatura të ajrit deri në -36°C. Udhëzime përdorimi Antifriza është gati për përdorim. Hidhet direkt në sistemin e ftohjes së makinës. Përbërësit: etilen glikol, glikol, frenues korrozioni.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.