;

Blender Dore Sokany

(0 Vleresime)

1,790 Lekë 1,990 Lekë (-10%)

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Blender Dore Sokany, Modeli: WK-1702-2. Ideal per pergatitjen e koktejleve, supave, salcave te shijshme si dhe ushqimeve te femijeve. Siguron perzirjen dhe coptimin perfekt te ushqimeve, tehe prerese prej çeliku inox. Me 2 nivele shpejtesise qe mund ti zgjidhni sipas deshires. Me nje dizanj ergonomik per kontroll te rehatshem. Fuqia: 300 W. Pastrohet mjaft thjeshte. Dimensionet: 34,5 x 7 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #71088

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Dore Sokany, Modeli: WK-1702-2. Ideal per pergatitjen e koktejleve, supave, salcave te shijshme si dhe ushqimeve te femijeve. Siguron perzirjen dhe coptimin perfekt te ushqimeve, tehe prerese prej çeliku inox. Me 2 nivele shpejtesise qe mund ti zgjidhni sipas deshires. Me nje dizanj ergonomik per kontroll te rehatshem. Fuqia: 300 W. Pastrohet mjaft thjeshte. Dimensionet: 34,5 x 7 cm.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.