;

Beres Kosi Automatik

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Makina automatike ju lejon të bëni kos lehtë dhe shume te shijshem. Ju mund të shijoni kos të shëndetshëm dhe ushqyes edhe në shtëpi. Perfitoni ushqim te sigurt dhe te pademshem ne enen e Inoxit. I gjithë procesi zgjat midis rreth 6 - 8 orë. Ju mund të shtoni frutat tuaja të preferuara ose mjaltë, sipas deshires. Kapaciteti mbajtes rreth 1L. I përshtatshëm për 2 ~ 3 persona. Shijoni kosin e shijshëm me familjen tuaj. Fuqia : 15W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Makina automatike ju lejon të bëni kos lehtë dhe shume te shijshem. Ju mund të shijoni kos të shëndetshëm dhe ushqyes edhe në shtëpi. Perfitoni ushqim te sigurt dhe te pademshem ne enen e Inoxit. I gjithë procesi zgjat midis rreth 6 - 8 orë. Ju mund të shtoni frutat tuaja të preferuara ose mjaltë, sipas deshires. Kapaciteti mbajtes rreth 1L. I përshtatshëm për 2 ~ 3 persona. Shijoni kosin e shijshëm me familjen tuaj. Fuqia : 15W.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.