;

Beres Pancake Manuale

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Beres Pancake Manuale. I shkëlqyer për përgatitjen e brumit të krepave , waffles, muffins, donuts dhe kështu me radhë. Shume e lehtë për t’u përdorur dhe pastruar. Praktik dhe i qëndrueshëm për përdorim afatgjatë. Me shenja matëse. Dorezë ergonomike për rrjedhje të saktë dhe të lehtë në enë. Materiali: plastike. Madhësia: 18.5 cm / Diametri i sipërm: 10 cm / (afërsisht). Kapaciteti: 800 ml. Një dhuratë e shkëlqyer për të gjithë ata që duan krepa
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Pancake Manuale. I shkëlqyer për përgatitjen e brumit të krepave , waffles, muffins, donuts dhe kështu me radhë. Shume e lehtë për t’u përdorur dhe pastruar. Praktik dhe i qëndrueshëm për përdorim afatgjatë. Me shenja matëse. Dorezë ergonomike për rrjedhje të saktë dhe të lehtë në enë. Materiali: plastike. Madhësia: 18.5 cm / Diametri i sipërm: 10 cm / (afërsisht). Kapaciteti: 800 ml. Një dhuratë e shkëlqyer për të gjithë ata që duan krepa

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.