;

Beres Krepash Sonifer

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Beres Krepash Sonifer, Modeli: SF-3038. Dizejnuar per pjekjen e 6 pancakes njekohesisht, perfekte dhe të shijshme për të gjithë familjen. Kompakt, i shpejtë dhe i përshtatshëm për t’u përdorur nga te gjithe. E pajisur me doreza plastike rezistente ndaj nxehtësisë. Piedestal metalik i fortë. Termostat i rregullueshëm. Me siperfaqen e gatimit me veshje qe nuk ngjit. Me diameter te seciles pllake: 12 cm. Fuqia: 1200 W. Dimensionet: 43 x 29cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Krepash Sonifer, Modeli: SF-3038. Dizejnuar per pjekjen e 6 pancakes njekohesisht, perfekte dhe të shijshme për të gjithë familjen. Kompakt, i shpejtë dhe i përshtatshëm për t’u përdorur nga te gjithe. E pajisur me doreza plastike rezistente ndaj nxehtësisë. Piedestal metalik i fortë. Termostat i rregullueshëm. Me siperfaqen e gatimit me veshje qe nuk ngjit. Me diameter te seciles pllake: 12 cm. Fuqia: 1200 W. Dimensionet: 43 x 29cm.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.