;

Beres Krepash Sonifer

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Beres Krepash Sonifer, Modeli: SF-3038. Dizejnuar per pergatitjen dhe pjekjen e brumit te krepave te shijshem ne komoditetin e shtepise suaj. Praktik qe pershtatet ne cdo kuzhine dhe cdo kush mund ti gatuaje krepat. Me nje buton kontrolli. Paisja ben vete hapjen e petes ne formen e duhur dhe pjekjen e saj. Ndertuar nga material alumini qe nuk ndryshket, me siperfaqen e gatimit me veshje qe nuk ngjit. E pajisur me bisht, ne menyre qe te parandalohen demtimet nga nxehetesia. Me diameter rreth 20 cm. Fuqia: 650 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Krepash Sonifer, Modeli: SF-3038. Dizejnuar per pergatitjen dhe pjekjen e brumit te krepave te shijshem ne komoditetin e shtepise suaj. Praktik qe pershtatet ne cdo kuzhine dhe cdo kush mund ti gatuaje krepat. Me nje buton kontrolli. Paisja ben vete hapjen e petes ne formen e duhur dhe pjekjen e saj. Ndertuar nga material alumini qe nuk ndryshket, me siperfaqen e gatimit me veshje qe nuk ngjit. E pajisur me bisht, ne menyre qe te parandalohen demtimet nga nxehetesia. Me diameter rreth 20 cm. Fuqia: 650 W.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.