;

Blender Dore Portativ

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Shtrydhese Frutash Portative manuale. Eshte e pershtatshme per t'a marre me vete ne natyre, udhetime, pazar dhe cdo vend tjeter qe ju deshironi. Ju mund te beni smoothie, leng frutash, ushqim plot vitamina per femijet tuaj. Materiali i papershkueshem nga uji e ben ate lehtesisht te pastrueshem. Kete produkt ju mund ta perdorni dhe si nje shishe uji. Motorri i saj punon me nje fuqi te ulet duke krijuar me pak nxehtesi, kjo bent e mundur ruajtjen e enzimave dhe vlerave ushqimore te shendetshme. Lengjet do te jene te fresket dhe do te rezistojne me gjate. Mengjeset tuaja do te nisin ndryshe me konsumimin e nje gote lenge frutash te fresket. Me teper energji te marra ne menyre te shendeteshme per te perballuar aktivitetin ditor. Pasi te keni mbaruar me pergatijen e lengjeve te shendetshem, mos e hidhni pjesen e e mbetur te frutave ose perimeve. Te pasura me fibra ato mund te perdoren ne perzierje te ndryshme. Kapaciteti i enes: 400ml.
Sasia
Raporto

Kodi: #70998

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Shtrydhese Frutash Portative manuale. Eshte e pershtatshme per t'a marre me vete ne natyre, udhetime, pazar dhe cdo vend tjeter qe ju deshironi. Ju mund te beni smoothie, leng frutash, ushqim plot vitamina per femijet tuaj. Materiali i papershkueshem nga uji e ben ate lehtesisht te pastrueshem. Kete produkt ju mund ta perdorni dhe si nje shishe uji. Motorri i saj punon me nje fuqi te ulet duke krijuar me pak nxehtesi, kjo bent e mundur ruajtjen e enzimave dhe vlerave ushqimore te shendetshme. Lengjet do te jene te fresket dhe do te rezistojne me gjate. Mengjeset tuaja do te nisin ndryshe me konsumimin e nje gote lenge frutash te fresket. Me teper energji te marra ne menyre te shendeteshme per te perballuar aktivitetin ditor. Pasi te keni mbaruar me pergatijen e lengjeve te shendetshem, mos e hidhni pjesen e e mbetur te frutave ose perimeve. Te pasura me fibra ato mund te perdoren ne perzierje te ndryshme. Kapaciteti i enes: 400ml.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.