;

Blender Dore Sokany

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Mikser dore Sokany HM-363 me funksione bazë i cili nuk merr hapesirë në kuzhinën tuaj. I thjeshtë dhe praktik. Tani ju mund të rrihni vezët dhe të pregatisni brumin e kekut në mënyrë perfekte me mikserin e dorës Sokany. Mikser dore i cili eshtë i vogël dhe kompakt, por shumë i fuqishem për të miksuar të gjithë përbërësit. Mund të përzjeje edhe përbërësit më të trashë duke i kthyer në një masë të lëngshme të njëtrajtshme pa kokrriza. I përbërë nga 2 përzieës të ndryshëm të cilët vendosen dhe hiqen me lehtësi që përbehen nga material inoxi. Fuqia: 300W.
Sasia
Raporto

Kodi: #70994

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Mikser dore Sokany HM-363 me funksione bazë i cili nuk merr hapesirë në kuzhinën tuaj. I thjeshtë dhe praktik. Tani ju mund të rrihni vezët dhe të pregatisni brumin e kekut në mënyrë perfekte me mikserin e dorës Sokany. Mikser dore i cili eshtë i vogël dhe kompakt, por shumë i fuqishem për të miksuar të gjithë përbërësit. Mund të përzjeje edhe përbërësit më të trashë duke i kthyer në një masë të lëngshme të njëtrajtshme pa kokrriza. I përbërë nga 2 përzieës të ndryshëm të cilët vendosen dhe hiqen me lehtësi që përbehen nga material inoxi. Fuqia: 300W.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.