;

Blender Sokany

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Blender Sokany, modeli SK-9859. Blender 2 ne 1 i dizenjuar për përmbushjen e nevojave specifike në kuzhinën tuaj, sic eshte bluarja ose copetimi/grirja. Supë kremi, brumë petullash, smoothie, mishin si edhe bluarjen e kafes apo erezave, ju mund të bëni të gjitha përgatitjet tuaja të preferuara. E lehtë për t’u përdorur dhe e lehtë për t’u pastruar. Performance e larte me fuqi: 800 W. Me kapacitet deri ne 1.5 Liter. Me nivele shpejtesie te cilat i zgjidhni sipas nevojave.
Sasia
Raporto

Kodi: #70992

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Sokany, modeli SK-9859. Blender 2 ne 1 i dizenjuar për përmbushjen e nevojave specifike në kuzhinën tuaj, sic eshte bluarja ose copetimi/grirja. Supë kremi, brumë petullash, smoothie, mishin si edhe bluarjen e kafes apo erezave, ju mund të bëni të gjitha përgatitjet tuaja të preferuara. E lehtë për t’u përdorur dhe e lehtë për t’u pastruar. Performance e larte me fuqi: 800 W. Me kapacitet deri ne 1.5 Liter. Me nivele shpejtesie te cilat i zgjidhni sipas nevojave.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.