;

Blender Dore Sokany

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Blender dore shumë-funksional Sokany 4 ne 1, modeli: SK-748-4. Shume praktike dhe e lehte per t'u perdorur. Siguroni komoditet dhe lehtësi të shkëlqyeshme për përzierjen me 2 nivele shpejtesie. Motor i fuqishëm qe funksionon me zhurmë të ulët. Me material cilesor inoxi qe nuk ndryshket. Me opsionin shtese ndihmues turbo, ju do te pergatisni ushqimet me te mira duke filluar qe nga smoothiet, supat, salcat etj. Shume e lehtë për t'u pastruar. Vjen me 1 blender dore, 1 tas 800ml, 1 gote matese 800ml dhe 1 rrahese vezesh. Fuqia: 700W.
Sasia
Raporto

Kodi: #70979

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender dore shumë-funksional Sokany 4 ne 1, modeli: SK-748-4. Shume praktike dhe e lehte per t'u perdorur. Siguroni komoditet dhe lehtësi të shkëlqyeshme për përzierjen me 2 nivele shpejtesie. Motor i fuqishëm qe funksionon me zhurmë të ulët. Me material cilesor inoxi qe nuk ndryshket. Me opsionin shtese ndihmues turbo, ju do te pergatisni ushqimet me te mira duke filluar qe nga smoothiet, supat, salcat etj. Shume e lehtë për t'u pastruar. Vjen me 1 blender dore, 1 tas 800ml, 1 gote matese 800ml dhe 1 rrahese vezesh. Fuqia: 700W.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.