;

Bluares Kafeje/Erezash

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Bluares kafeje dhe erezash Sokany, Modeli: SK-3018. Ky mulli elektrik i kafesë është një asistent ideal në kuzhinë për bluarjen e kafesë ose erëzave. Është i pajisur me një thikë të mprehtë çeliku, e cila përsoset në mënyrë ideale me bluaresin e kafese. E sigurte ne perdorim. Kapaciteti: 75 gr. Fuqia: 180 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #70978

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Bluares kafeje dhe erezash Sokany, Modeli: SK-3018. Ky mulli elektrik i kafesë është një asistent ideal në kuzhinë për bluarjen e kafesë ose erëzave. Është i pajisur me një thikë të mprehtë çeliku, e cila përsoset në mënyrë ideale me bluaresin e kafese. E sigurte ne perdorim. Kapaciteti: 75 gr. Fuqia: 180 W.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.