;

Blender Owngreat

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Blender Owngreat, Modeli: OG Y66. Shijoni nje pije me shume vitamina, freskuese dhe mbi te gjitha te shendetshme. Blenderi perbehet nga ena e zakonshme me kapacitet 1.5L, e cila eshte transparente dhe cilesore, prej se ciles ju mund te shihni te gjithe procesin e perzierjes se produkteve ushqimore qe ju vendosni ne te. Blenderi ruan te gjitha vlerat ushqyese te tyre dhe merr prej tyre te gjithe mineralet e nevojshme duke ju dhene lengun, supen, smoothien ose salcen me te shijshem natyral qe mund te keni provuar. Vjen gjithashtu dhe me nje ene shtese per bluarjen e kafes apo erezave te ndryshme. Fuqia: 850W. Celës me nivele shpejtësie te ndryshme dhe opsion Impuls. Teh celik-inoks.
Sasia
Raporto

Kodi: #70972

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Owngreat, Modeli: OG Y66. Shijoni nje pije me shume vitamina, freskuese dhe mbi te gjitha te shendetshme. Blenderi perbehet nga ena e zakonshme me kapacitet 1.5L, e cila eshte transparente dhe cilesore, prej se ciles ju mund te shihni te gjithe procesin e perzierjes se produkteve ushqimore qe ju vendosni ne te. Blenderi ruan te gjitha vlerat ushqyese te tyre dhe merr prej tyre te gjithe mineralet e nevojshme duke ju dhene lengun, supen, smoothien ose salcen me te shijshem natyral qe mund te keni provuar. Vjen gjithashtu dhe me nje ene shtese per bluarjen e kafes apo erezave te ndryshme. Fuqia: 850W. Celës me nivele shpejtësie te ndryshme dhe opsion Impuls. Teh celik-inoks.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.