;

Bateri e jashtme

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Power bank Relife, modeli RL-312. Me nje dizajn te sofistikuar dhe inovativ i cili e bene teper praktik produktin per t’a marre kudo me vete. Ne udhetime, pushime apo edhe ne jeten tuaj te perditshme. Eshte teper praktik dhe i lehte per t’u perdorur. Me 3 porta universale per ngarkimin e pajisjeve te ndryshme elektronike dhe 1 porte tipi C. Me dalje 3.0A dhe fuqi 50W e bene kete produkt qe te karikoje shpejte dhe sigurt. Permasat: 50 x 65 x 80.5 mm. Me ekran LED i cili shfaq perqindjen e baterise.
Sasia
Raporto

Kodi: #66811

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kufje

Kontakt

Shperndaje

Power bank Relife, modeli RL-312. Me nje dizajn te sofistikuar dhe inovativ i cili e bene teper praktik produktin per t’a marre kudo me vete. Ne udhetime, pushime apo edhe ne jeten tuaj te perditshme. Eshte teper praktik dhe i lehte per t’u perdorur. Me 3 porta universale per ngarkimin e pajisjeve te ndryshme elektronike dhe 1 porte tipi C. Me dalje 3.0A dhe fuqi 50W e bene kete produkt qe te karikoje shpejte dhe sigurt. Permasat: 50 x 65 x 80.5 mm. Me ekran LED i cili shfaq perqindjen e baterise.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.