;

Adaptor Karikimi Per Motorr

(0 Vleresime)

890 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Adaptor Karikimi Per Motorr, modeli: CD-3037. Tensionii hyrjes: 9-24V. Tensioni daljes: 5V. 2.1A. Gjatesia e telit: 1.5m. I pershtatshem per motocikleta/bicikleta. Material plastike + metal. I pajisur me nje kapak duke e bere keshtu rezistent ndaj ujit.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Adaptor Karikimi Per Motorr, modeli: CD-3037. Tensionii hyrjes: 9-24V. Tensioni daljes: 5V. 2.1A. Gjatesia e telit: 1.5m. I pershtatshem per motocikleta/bicikleta. Material plastike + metal. I pajisur me nje kapak duke e bere keshtu rezistent ndaj ujit.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.