;

Aparat tensioni elektronik

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Mates per presionin e gjakut dhe tensionit. Aparati mates eshte elektronik dhe ka ekran dixhital. Ka nje perdorim te thjeshte dhe mund te perdoret nga kushdo. Përdoret me mënyrën e vendosjes lehtesisht tek krahu dhe pajisja do mate presionin e gjakut, prisni për pak kohë për të kuptuar rezultatin përfundimtar. Ka nje kapacitet prej 5000 matjesh ne muaj. Aparati perdoret per perdorim spitalor pasi eshte shume i sigurt dhe preciz. Matesi ka dhe opsionin e vecante qe te ndihmon dhe ta degjosh ate cka shkruhet ne ekran duke e bere me te thjeshte perdorimin e tij. Paketimi permban monitorin e aparatit te tensionit, fashen e krahut dhe gjithashtu karikuesin origjinal. Vjen ne permasa 10.5cm x 12.6cm x 5.5cm dhe peshon 450gr qe e ben ate te pershtatshem per cdo lloj hapesire qe ju mund te keni ne shtepine tuaj. Punon me 4 bateri te tipit AAA.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mates per presionin e gjakut dhe tensionit. Aparati mates eshte elektronik dhe ka ekran dixhital. Ka nje perdorim te thjeshte dhe mund te perdoret nga kushdo. Përdoret me mënyrën e vendosjes lehtesisht tek krahu dhe pajisja do mate presionin e gjakut, prisni për pak kohë për të kuptuar rezultatin përfundimtar. Ka nje kapacitet prej 5000 matjesh ne muaj. Aparati perdoret per perdorim spitalor pasi eshte shume i sigurt dhe preciz. Matesi ka dhe opsionin e vecante qe te ndihmon dhe ta degjosh ate cka shkruhet ne ekran duke e bere me te thjeshte perdorimin e tij. Paketimi permban monitorin e aparatit te tensionit, fashen e krahut dhe gjithashtu karikuesin origjinal. Vjen ne permasa 10.5cm x 12.6cm x 5.5cm dhe peshon 450gr qe e ben ate te pershtatshem per cdo lloj hapesire qe ju mund te keni ne shtepine tuaj. Punon me 4 bateri te tipit AAA.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.