;

Anal Plug Los Analos Black

(0 Vleresime)

2,200 Lekë

Shitesi: Erozone Gjendja: Ne Stok

  • Rimodeloni Fantazitë Anale! Plug anal në formë të shkallëzuar duke u zmadhuar gradualisht dhe me një mbajtëse për dy gishta. Madhësia e plotë: 17 cm. Thellësia e penetrimi t: 11.5 cm. Diametri: 1,7-3 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #6649

Kategori:Eros, Sex Toys, Anal

Kontakt

Shperndaje

Rimodeloni Fantazitë Anale! Plug anal në formë të shkallëzuar duke u zmadhuar gradualisht dhe me një mbajtëse për dy gishta. Madhësia e plotë: 17 cm. Thellësia e penetrimi t: 11.5 cm. Diametri: 1,7-3 cm.

Erozone

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.