;

Anal Plug Jelly Fun Orange

(0 Vleresime)

2,200 Lekë

Shitesi: Erozone Gjendja: Ne Stok

  • Për një trajtim anal të veçantë! Anal plug bërë nga material xheli të rrëshkitshëm ngjyrë portokalli, shumë fleksibël dhe i përkulshëm. Dizajni anatomik dhe bazamenti i gjerë me ngjitje me vakum e bëjnë këtë plug një lodër anale të përsosur dhe të sigurt për fillestarë dhe për ato me përvojë. Thjesht vendoseni në tokë, uluni siper saj dhe kënaquni.
Sasia
Raporto

Kodi: #6648

Kategori:Eros, Sex Toys, Anal

Kontakt

Shperndaje

Për një trajtim anal të veçantë! Anal plug bërë nga material xheli të rrëshkitshëm ngjyrë portokalli, shumë fleksibël dhe i përkulshëm. Dizajni anatomik dhe bazamenti i gjerë me ngjitje me vakum e bëjnë këtë plug një lodër anale të përsosur dhe të sigurt për fillestarë dhe për ato me përvojë. Thjesht vendoseni në tokë, uluni siper saj dhe kënaquni.

Erozone

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.