;

Anal Plug Saphir

(0 Vleresime)

1,400 Lekë

Shitesi: Erozone Gjendja: Ne Stok

  • Realizoni fantazite tuaja anale! Plug anal me baze te gjere per kontrollim me te lehte. Perfekte dhe e sigurt per fillestaret. Bere prej materiali te rreshkitshem, blu-transparent. Permasat: 10 cm Diam.: 0.73 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #6647

Kategori:Eros, Sex Toys, Anal

Kontakt

Shperndaje

Realizoni fantazite tuaja anale! Plug anal me baze te gjere per kontrollim me te lehte. Perfekte dhe e sigurt per fillestaret. Bere prej materiali te rreshkitshem, blu-transparent. Permasat: 10 cm Diam.: 0.73 cm.

Erozone

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.