;

Anal Plug Anal Master

(0 Vleresime)

2,700 Lekë

Shitesi: Erozone Gjendja: Ne Stok

  • Plug anal bërë nga material i butë dhe i rrëshqitshëm. Thjesht futeni dhe shijoni kënaqësinë përmes anusit tuaj. Efekte shtese: ndërkohë që ky plug anal hyn në anusin tuaj, kanali vaginal ngushtohet shumë, si pasojë të dy ju do të shijoni një ndjenjë më të fortë orgazme. Me ngjyrë lëkure dhe me bazament me thithje me vakum.
Sasia
Raporto

Kodi: #6643

Kategori:Eros, Sex Toys, Anal

Kontakt

Shperndaje

Plug anal bërë nga material i butë dhe i rrëshqitshëm. Thjesht futeni dhe shijoni kënaqësinë përmes anusit tuaj. Efekte shtese: ndërkohë që ky plug anal hyn në anusin tuaj, kanali vaginal ngushtohet shumë, si pasojë të dy ju do të shijoni një ndjenjë më të fortë orgazme. Me ngjyrë lëkure dhe me bazament me thithje me vakum.

Erozone

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.