;

Anal Plug Los Analos Purple

(0 Vleresime)

1,900 Lekë

Shitesi: Erozone Gjendja: Ne Stok

  • Anal plug në ngjyrë lejla ma majë konike dhe fund të gjerë. Bazamenti me ngjitje me vakum e mban atë në kontroll të plotë. Thjesht vendoseni mbi një sipërfaqe solide dhe uluni mbi të.
Sasia
Raporto

Kodi: #6642

Kategori:Eros, Sex Toys, Anal

Kontakt

Shperndaje

Anal plug në ngjyrë lejla ma majë konike dhe fund të gjerë. Bazamenti me ngjitje me vakum e mban atë në kontroll të plotë. Thjesht vendoseni mbi një sipërfaqe solide dhe uluni mbi të.

Erozone

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.