;

Anal Plug Los Analos Blue

(0 Vleresime)

1,900 Lekë

Shitesi: Erozone Gjendja: Ne Stok

  • Anal plug në ngjyrë blu të lehtë, në formë të valëzuar dhe me bazament me ngjitje me vakum për një kontroll maksimal. Thjesht vendoseni atë në një sipërfaqe solide dhe uluni mbi të. Gjatësia totale: 13 cm. Thellësia e penetrimit: 10 cm, diametër 2,3-3 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #6641

Kategori:Eros, Sex Toys, Anal

Kontakt

Shperndaje

Anal plug në ngjyrë blu të lehtë, në formë të valëzuar dhe me bazament me ngjitje me vakum për një kontroll maksimal. Thjesht vendoseni atë në një sipërfaqe solide dhe uluni mbi të. Gjatësia totale: 13 cm. Thellësia e penetrimit: 10 cm, diametër 2,3-3 cm.

Erozone

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.