;

Anal Plug Anal Go Pink

(0 Vleresime)

1,100 Lekë

Shitesi: Erozone Gjendja: Ne Stok

  • Plug anal me strukturë stimuluese projektuar për një penetrim anal sa më të lehtë. Me trup dhe majë të hollë dhe të ngushtë. Perfekte dhe e sigurt për fillestarët. Me ngjyrë pink transparent dhe me bazament me thithje me vakum. Përmasat: rreth 12,7 cm, diametri 1-2,5 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #6640

Kategori:Eros, Sex Toys, Anal

Kontakt

Shperndaje

Plug anal me strukturë stimuluese projektuar për një penetrim anal sa më të lehtë. Me trup dhe majë të hollë dhe të ngushtë. Perfekte dhe e sigurt për fillestarët. Me ngjyrë pink transparent dhe me bazament me thithje me vakum. Përmasat: rreth 12,7 cm, diametri 1-2,5 cm.

Erozone

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.