;

Anal Plug Vibe Anal Blue

(0 Vleresime)

2,500 Lekë

Shitesi: Erozone Gjendja: Ne Stok

  • Anal plug me vibrim me material xhelatin në ngjyrë blu transparente. E butë, elastike dhe me majë të rrumbullakosur për një penetrim të lehtë dhe me një bazament të fortë për tu mbajtur me lehtësi. Një lodër perfekte për fillestarët dhe ekspertët. Me nivele të ndryshme shpejtësie. Bateritë e përfshira.
Sasia
Raporto

Kodi: #6637

Kategori:Eros, Sex Toys, Anal

Kontakt

Shperndaje

Anal plug me vibrim me material xhelatin në ngjyrë blu transparente. E butë, elastike dhe me majë të rrumbullakosur për një penetrim të lehtë dhe me një bazament të fortë për tu mbajtur me lehtësi. Një lodër perfekte për fillestarët dhe ekspertët. Me nivele të ndryshme shpejtësie. Bateritë e përfshira.

Erozone