;

Anal Plug Vibe Anal Trainer

(0 Vleresime)

2,200 Lekë

Shitesi: Erozone Gjendja: Ne Stok

  • Duket mjaft i vogël, por vibracionet e tij do tju mbushin kënaqësi. Anal Trainer hyn me lehtësi në anusin tuaj, ndërkohë që tre rruazat stimulojnë të gjitha indet tuaja. Material mjaft i butë dhe lehtësisht i rrëshqitshëm. Me vibrime me shpejtësi të ndryshme. Ju lutemi të porosisni bateritë veçmas: 2 x AA.
Sasia
Raporto

Kodi: #6636

Kategori:Eros, Sex Toys, Anal

Kontakt

Shperndaje

Duket mjaft i vogël, por vibracionet e tij do tju mbushin kënaqësi. Anal Trainer hyn me lehtësi në anusin tuaj, ndërkohë që tre rruazat stimulojnë të gjitha indet tuaja. Material mjaft i butë dhe lehtësisht i rrëshqitshëm. Me vibrime me shpejtësi të ndryshme. Ju lutemi të porosisni bateritë veçmas: 2 x AA.

Erozone

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.