;

Anal Plug Porox

(0 Vleresime)

1,600 Lekë

Shitesi: Erozone Gjendja: Ne Stok

  • Anal plug bërë nga materiali i butë dhe i rrëshqitshëm. Thjesht futeni dhe shijoni kënaqësinë nga mbrapa. Ndërkohë që ajo ndodhet brenda anusit tuaj, vagina kthehet në një kanal mjaft të ngushtë gati të virgjër, kështu që të dy ju do të përjetoni një ndjesi orgazme më të fortë. Me ngjyrë natyrale dhe me bazament me ngjitje me vakum.
Sasia
Raporto

Kodi: #6630

Kategori:Eros, Sex Toys, Anal

Kontakt

Shperndaje

Anal plug bërë nga materiali i butë dhe i rrëshqitshëm. Thjesht futeni dhe shijoni kënaqësinë nga mbrapa. Ndërkohë që ajo ndodhet brenda anusit tuaj, vagina kthehet në një kanal mjaft të ngushtë gati të virgjër, kështu që të dy ju do të përjetoni një ndjesi orgazme më të fortë. Me ngjyrë natyrale dhe me bazament me ngjitje me vakum.

Erozone

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.