;

ADEZIV PER PASQYRE CLEAR-VIEW

(0 Vleresime)

1,200 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Adezivë për pasqyrë. I disponueshëm në dy përmasa:135x95mm dhe 150x100mm.
Sasia
Raporto

Kodi: #66267

Kategori:Aksesore Makinash, Aksesore, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Adezivë për pasqyrë. I disponueshëm në dy përmasa:135x95mm dhe 150x100mm.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.