;

Anal Plug Liquorice Dip Set

(0 Vleresime)

3,800 Lekë

Shitesi: Erozone Gjendja: Ne Stok

  • Trio ideale anale për fillestarë dhe profesionistë. Filloni me mini-plug e cila depërton me butësi në anus. Më pas shtojeni kënaqësinë tuaj anale me medium-plug dhe e fundit por jo për nga rëndësia është Maxi Plug! Të treja janë bërë nga material xhelatin i zi, i rrëshqitshëm dhe mjaft fleksibël. Çdo plug është me bazament të sigurtë me thithje me vakum.
Sasia
Raporto

Kodi: #6618

Kategori:Eros, Sex Toys, Anal

Kontakt

Shperndaje

Trio ideale anale për fillestarë dhe profesionistë. Filloni me mini-plug e cila depërton me butësi në anus. Më pas shtojeni kënaqësinë tuaj anale me medium-plug dhe e fundit por jo për nga rëndësia është Maxi Plug! Të treja janë bërë nga material xhelatin i zi, i rrëshqitshëm dhe mjaft fleksibël. Çdo plug është me bazament të sigurtë me thithje me vakum.

Erozone

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.